«Сиві і щасливі»: проект про активних людей поважного віку

Автор статті: Наталя Улинець

Дата публікації: 11 Липня 2018

Соціальний проект «Сиві і щасливі», який стартував у Львові у травні у 2018 році, покликаний показати суспільству, що життя людей поважного віку може бути активним, якісним, веселим та цікавим. Це спільний проект відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування і агенції публічних комунікацій Perfect PR.

«Львів’яни поважного віку займаються спортом просто неба, цікавляться культурою, полюбляють дискотеки та не бояться камер. Ми хотіли показати, що по ту сторону камери стоять творчі, цікаві особистості, які продовжують насолоджуватись життям, незважаючи на вік. Для нас важливо заохочувати людей поважного віку долучатись до цікавих заходів, знайомитись із однолітками, знаходити однодумців», – розповідає Наталія Колодій, керівник відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

«Проблема старіння населення гостро стоїть не лише в Україні. Суспільство думає, що старість – це про самотність, хвороби, одноманітний спосіб життя. Завдяки проекту «Сиві і щасливі» ми хочемо побороти стереотип, що життя людей поважного віку – нецікаве. Для цього ми плануємо реалізувати низку спецпроектів, – зазначає Ольга Лех, заступник керівника агенції публічних комунікацій Perfect PR. – Ми раді будь-якій співпраці та закликаємо волонтерів  та усіх, кому не байдуже, долучатись до цього соціального проекту. Наша команда вірить, що «Сиві і щасливі» допоможуть значно змінити сприйняття суспільством людей поважного віку».