БУДУЄМО РЕПУТАЦІЮ

Ваша репутація — це ваш найцінніший актив і найбільша конкурентна перевага. Її формує інформація про вас у суспільному просторі. Ми розробляємо індивідуальні стратегії для кожного проекту і бізнесу, впроваджуємо комплекс рішень, щоб оцінити й випередити інформаційні ризики й побудувати та успішно управляти репутацією.

Успішна репутація починається з аналізу того, як резонують ваші повідомлення серед аудиторії, та з розробки правильної комунікації, яка відповідатиме вашим стратегічним цілям.

Співпрацюючи з нашою командою, ви отримаєте:

PR-стратегію

  • Ми проаналізуємо вашу позицію на ринку, інформаційну присутність конкурентів та сферу вашого бізнесу.
  • Розробимо комунікаційні цілі й завдання, які відповідають стратегічним цілям.
  • Визначимо групи цільової аудиторії, яку потрібно залучити до вашого бізнесу.
  • Розробимо репутаційні меседжі, з якими ви вийдете у публічний простір.
  • Визначимо канали й інструменти просування, найбільш ефективні для охоплення цільових аудиторій.
  • Розробимо та втілимо комунікаційний план і спрогнозуємо результати.

PR-аудит

Ми проведемо глибоке дослідження слабких і сильних сторін у публічному просторі, з’ясуємо, якої думки про вас співробітники, акціонери та як відгукуються партнери, держава і медіа.

Дотримання вами розроблених інструкцій за результатами PR-аудиту допоможе якісно вибудувати репутацію на всіх рівнях комунікації та завчасно нейтралізувати потенційно можливі кризи.

Процес і результати проведення PR-аудиту — повністю конфіденційні, він включає етапи:

  • брифування, збір інформації та розробка структури PR-аудиту. Спочатку ми брифуємо відповідальних за проведення дослідження осіб з боку компанії, далі збираємо всю релевантну інформацію та, залежно від мети і завдань, розробляємо структуру.
  • проведення досліджень. Це етап соціологічних досліджень, медіамоніторингу, аналізу соцмедіа.
  • аналіз отриманих результатів. На цьому етапі опрацьовуємо всі результати, отримуємо інсайти.
  • підготовку звіту. На базі отриманих результатів формуємо звіт і готуємо рекомендації для вашої подальшої роботи.

Тактичну реалізацію публічних проектів

Достукатися до сучасного споживача сьогодні – складно, але можливо. Компанія або організація має інтегрувати у свою комунікацію більш креативні та нестандартні підходи, рішення та інструменти. Традиційної реклами та розсилки пресрелізів – замало.

Ми аналізуємо ваші стратегічні й тактичні цілі та створюємо і втілюємо нативні спецпроекти у рейтингових медіа, розробляємо і реалізовуємо креативні події (наприклад, прессніданки з презентацією новинок продукції або послуг), діджитал-кампанії, впроваджуємо соціальні проекти на підтримку брендів тощо.

Політичний, персональний PR

Присутність перших осіб бізнесу, організацій чи політиків в інфопросторі, інформаційних кампаніях збільшує довіру аудиторії. Ми забезпечимо політичний консалтинг для побудови репутації, комунікації з суспільством, розробку та донесення потрібних меседжів.

GR-менеджмент

Вибудовуємо та налагоджуємо взаємовідносини з державними органами влади, зокрема з регіональними та місцевими, представляємо інтереси замовника на державному рівні, підтримуємо зв’язок з медіа 24/7.

КСВ-проекти

Корпоративна соціальна відповідальність — це не вихваляння, а зразок для наслідування. Ми розробляємо і впроваджуємо стратегію екологічної трансформації бізнесу, проекти, які формують або змінюють суспільну думку.

Внутрішній PR

Зовнішні комунікації формуються внутрішніми комунікаціями, адже саме ваша команда в першу чергу — носії бренду, які створюють репутацію за межами офісу. Ми визначаємо комунікаційні потреби персоналу й розробляємо комплекс активностей, які мотивують команду на ефективну роботу й підсилюють позитивний імідж компанії як роботодавця.