Зброя проти ворога: як комунікувати в умовах війни

/ / Новини

Зброя проти ворога: як комунікувати в умовах війни

Вівторок, 05 Квітня 2022
Правильна комунікація бізнесу, урядовців та й кожного з нас – це теж зброя проти ворога. Тому агенція публічних комунікацій Perfect PR зібрала головні поради, як правильно комунікувати в умовах війни, підтримувати зв’язок з різними аудиторіями, щоб зберегти контакт і бути максимально корисними. Війна – це серйозне потрясіння для кожного з нас, але й у таких умовах важливо внутрішньо мобілізуватися й продовжувати комунікацію.
У будь-якій кризовій ситуації, а тим паче під час війни, мовчати чи зникати з публічного простору не можна в жодному разі. Навіть якщо ви компанія, яка призупинила свою роботу, ваші офіційні пабліки можуть стати майданчиками для поширення важливої інформації. У невеликій брошурі ми зібрали головні принципи комунікації як всередині команд, так і загальні правила, які стануть у пригоді кожному.
У брошурі також є правила, як комунікувати урядовцям, як не стати жертвою фейків і долучитися до інформаційного фронту та як використовувати креатив у комунікації в умовах війни. Завантажити брошуру.