Заклик: «PR-чистими руками!» підписало 24 фахівця галузі

/ / News, Новини

Заклик: «PR-чистими руками!» підписало 24 фахівця галузі

Понеділок, 02 Грудня 2013

Звернення українських фахівців галузі зв’язків із громадськістю до колег по цеху – не брати участь у діях, що розколюють країну, знищують демократичні засади, порушують основоположні права людини, на даний момент підписали:

Андрій Ротовський, Денис Богуш, Олена Деревянко, Олег Медведєв, Анна Сюч, Сергій Бондаренко, Світлана Березіна,Світлана Сингатуліна, Евген Куценко, Наталія Улинець, Тетяна Мокріді, Руслан Бортнік, Олена Ермолаева, Наталія Тулуб, Вікторія Белосвєтова, Марія Сидорчук, Ирина Данилова, Олена Селютіна,Оксана Виговська, Наталія Руссу, Віктор Днєпров, Дмитро Коник, Микола Ільчук

Якщо з технічних причин волевиявлення когось з фахівців не зафіксовано, будь ласка, впишіть своє прізвище самі та перешліть листа нам! Прошу всім, хто симпатизує ідеям, висловленим у листі, поширити його всіма засобами. Нагадуємо: всі фахівці галузі, які вважають за свій обов’язок громадянина визначити свою позицію, запрошуються до ініціативи. Прочитайте, поширюйте, підписуйте!

 

Відкритий лист до всіх фахівців PR України

Шановні колеги!

На наших очах реалізується найгірший сценарій розвитку України, метою якого є знищення свободи, демократії, національний розбрат та штучне розколювання країни. Співавторами цього сценарію є не тільки політики, але й ті фахівці комунікаційної галузі, які так чи інакше включені у розробку, запуск та каталізацію деструктивних процесів.

Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ, політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівціми PR», «політтехнологами».PR немає нічого спільного з інструментами війни всіх проти всіх, яку нав’язують Україні.

PR у демократичних країнах – інструмент формування довіри, діалогу. Тому ми закликаємо фахівців зі зв’язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені. Це може спричинити репутаційну кризу фаху «зв’язків із громадськістю». Тому це й відповідальність кожного за професію, за її подальшу долю.

Ми пропонуємо підтримати це звернення всім фахівцям галузі зв’язків із громадськістю в Україні. Нехай воно стане пересторогою для тих, хто ще не зробив фатальних кроків та не повязав себе кров’ю, пролитою на Майдані чи іншими подібними провокаціями, незалежно від того, хто є їх ініціатором. Ми повинні чесно дивитися в очі рідним та друзям та мати чисту совість.

Не виконуйте замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв’язків із громадськістю України!

Пропонуємо всім фахівцям галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та поширити його всіма доступними засобами, насамперед у Фейсбуці, а також через ЗМІ.

Варіант листа з вашим підписом просимо надіслати на адресу aarotovskiy@gmail.com для створення загальнонаціонального списку підтримки.