Як розповісти про наукову конференцію голосно?

/ / News, Новини

Як розповісти про наукову конференцію голосно?

П’ятниця, 18 Травня 2018

16 травня у КНУ імені Шевченка відбулася Міжнародна конференція «Штучні голоди в Україні ХХ століття», партнером із медіазабезпечення якої стала агенція Perfect PR. У заході взяли участь науковці, дослідники, гостями були представники влади та Президенти України – Леонід Кравчук і Віктор Ющенко.

На конференції оприлюднили низку засекречених в радянські часи документів про причини, обставини та наслідки геноциду. «Тему Голодомору довго замовчували, підмінювали дефініції, фальсифікували документи, не називали вголос винуватців, применшували кількість загиблих. Нарешті причини та наслідки Голодомору почали об’єктивно досліджувати і, безумовно, результати цих досліджень повинні звучати гучно», – розповідає Наталія Улинець, CEO Perfect PR.

img_8556img_8556 За словами Наталії, інформаційний супровід такого знакового для України заходу був дуже відповідальним завданням для нашої агенції. «Ми розуміли, що маємо зробити так, аби про наукову конференцію – результати її роботи – дізналося якнайширше коло українців, світова спільнота», – зазначила Наталія Улинець.

2323

Медіасупровід на усіх рівнях – комунікація з журналістами провідних медіа, пошук інформаційних партнерів, розробка контент-стратегії для соцмедіа на час підготовки до конференції, підготовка прес-матеріалів. Цей комплекс заходів здійснили спеціалісти агенції для того, щоб максимальна кількість українців дізналася про наукову конференцію та її результати.

img_9237img_9237 «Одне із поставлених завдань на час конференції – долучення максимальної кількості учасників заходу за допомогою прямої трансляції. Ці відео отримали величезне охоплення – близько 20 тисяч осіб. Уявіть лише – сьогодні 20 тисяч людей може брати участь у конференції, якщо можливість офлайн-участі обмежувалася 200 особами. Паралельно конференцію транслювали інформаційні партнери заходу – «5 канал» та Дивись.Info. Одразу після конференції маємо більше 30 публікацій, і матеріали продовжують ротуватися», – розповіла Євгенія Слободянюк, спеціаліст агенції Perfect PR.

Загалом у конференції взяли участь понад 200 учасників. Подано та розглянуто близько 80 наукових праць. З доповідями виступили провідні науковці та дослідники України, представники влади та правозахисних громадських організацій. Підсумком конференції стала видача 4 грантів на продовження досліджень. Захід відвідали близько 30 представників медіа.