В Україні з’явилися патріотичні соціальні мережі

/ / Новини

В Україні з’явилися патріотичні соціальні мережі

Середа, 26 Березня 2014

У новій мережі druzi.org.ua можна вибрати тільки українську мову. А WeUa.info, що анонсувала своє відкриття на наступних вихідних, оголосила бойкот «ВКонтакте» і «Однокласників».

На хвилі «російського бойкоту» через вторгнення до Криму у мережі виникають українські аналоги популярних соціальних мереж. Нещодавно з’явився сайт druzi.org.ua, який пропонує в інтерфейсі лише українську мову. Опціонал викликає стійкі асоціації з «ВКонтакте» і «Однокласники».

На сайті WeUa.info розміщений лічильник із зворотним відліком і анонс запуску в неділю, 30 березня. Розробники пропонують «переїхати на українську соціальну мережу» і оголосити бойкот «Вконтакте» і «Однокласників». Серед аргументів зазначається, що через країни походження згаданих мереж вся переписка користувачів може відслідковуватися. Окрім того, вважають автори WeUa, «Вконтакте» і «Однокласники» заробляють на українських користувачах, сплачуючи податки в Російській Федерації. Тим самим вони «спонсорують війну проти України».

http://mmr.ua/news/id/v-ukraine-pojavilis-patriotichnye-socialnye-seti-38962/?res=mmr_mailer&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=26%2F03%2F2014%20-%209&utm_campaign=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%20MMR