Топ-5 фактів про Perfect PR

/ / Новини

Топ-5 фактів про Perfect PR

Четвер, 30 Травня 2019
Напередодні 8-річчя агенції зібрали добірку фактів про Perfect PR та нашу команду. Ділимося найцікавішими!    

Зростання чисельності команди за останні два роки – 300%

Так, за останні декілька років наша команда збільшилася у більше, ніж три рази. Ми пишаємося, що в Perfect PR працюють креативні та віддані своїй справі спеціалісти з різними освітнім бекграундом і експертизою: філологи та перекладачі, психологи та історики, журналісти та політологи.

Представництво у Львові та Києві

З найактуальнішого для нас, а саме – з нашої географії, адже агенція розширює представництво у Києві та розглядає можливості франшиз для інших міст – в Україні та за кордоном. А отже на нас чекає ще більше цікавих і грандіозних проектів.

Проекти «без меж»

У портфоліо Perfect PR – реалізація комунікаційних кампаній для українських і міжнародних організацій. Ми не маємо географічних обмежень, тому серед наших партнерів, компанії з США, Великобританії, Польщі та багатьох інших країн.

Найбільш медійно впізнавані

З нами, згідно багатьох рейтингів, бренди визнані найбільш медійно  впізнаваними в Україні. Це підтверджує ефективність комунікаційних кампаній і репутаційних проектів, які ми впроваджуємо.

Комплексність у послугах

Perfect PR надає весь комплекс комунікаційних і репутаційних послуг: від проведення прес-подій до моніторингу та аналітики згадок про компанії. А нещодавно ми доповнили перелік наших послуг й репутаційним аудитом, що дозволяє максимально глибоко проаналізувати всі комунікації компанії та ставлення до бренду у суспільстві.