Свято пампуха у Львові

/ / News, Новини

Свято пампуха у Львові

Четвер, 10 Січня 2013
Агенція публічних комунікацій «Перфектні рішення» –організатор медіа-підтримки торгової марки «Львівські дріжджі» на Святі Пампуха 2013. ТМ «Львівські дріжджі» вже вшосте виступила генеральним спонсором різдвяного дійства «Свято Пампуха». Захід відбувся у Львові з 7 по 9 січня. На цьогорічне свято випекли понад 50 тисяч солодких смаколиків, з них безкоштовно роздано – 6 тисяч.

Завдяки «Святу пампуха» минулого року Львів потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Під час забави у місті встановили світовий рекорд – виклали мозаїку із понад 7 040 пампушків із логотипом «Свята Пампуха» та генерального партнера свята – ТМ «Львівські дріжджі». «Цьогоріч ми вже вкотре долучились до організації «Свята пампуха», і восьмий рік поспіль є співорганізаторами «Свята хліба», – розповів комерційний директор ПрАТ «Компанія «Ензим» Сергій Лавров. – Ми підтримуємо соціальні проекти, які спрямовані на збереження культури, родинних цінностей і традицій нашого народу. Тому вкотре запропонували львів’янам та гостям міста відчути неповторний дух різдвяної феєрії на «Святі пампуха».

Цього року усі охочі могли скористатися послугами ексклюзивної Львівської різдвяної пошти, а також взяти участь у конкурсах: «На найкращий вертеп», Конкурс господинь», «Конкурс пампухоїдів», «Конкурс чортів та ангелів» та багато інших цікавих розваг для дітей і дорослих. На даний захід були запрошені всеукраїнські та регіональні ЗМІ – 5 канал, ZIK, НТА. Успішний результат медійної роботи – випуск інформаційних відеосюжетів та розміщення публікацій в інтернеті.

*Інформаційна довідка: продукція під ТМ «Львівські дріжджі» забезпечує близько 70% українського хлібопекарського ринку. У 2012 році з дріжджів компанії випечено близько 2,5 млн. тонн соціально значимого продукту – хліба.