Спеціалісти Perfect PR приєдналися до Western EBA PR HUB

/ / Новини

Спеціалісти Perfect PR приєдналися до Western EBA PR HUB

Вівторок, 30 Жовтня 2018

Спеціалісти агенцій публічних комунікацій Perfect PR приєдналися до Western EBA PR HUB. Це платформа Європейської Бізнес Асоціації для обміну думок і практик, реалізації освітніх та креативних проектів серед зацікавлених у сфері PR. Нещодавно зустріч у форматі Cases&Clever Talks:on community engagement відбулася у Львові. Кейси про взаємодію з громадськістю розбирали наші спеціалісти – Наталія Улинець і Ольга Лех.

На заході Cases&Clever Talks:on community engagement розглянули кілька кейсів про взаємодію з громадськістю від провідних PR-фахівців з різних сфер.

За словами Наталії Улинець, виклик сьогодення полягає у потребі інформаційних кампаній для бізнесу із різних сфер. «Йдеться про відкриту діяльність компаній. Найбільш інформаційно активними мають бути інфраструктурні, будівельні та промислові проекти. Такі проекти важко втілювати без здорової комунікації із громадськістю, а просто тому, що так захотів власник чи інвестор для отримання швидкого прибутку. Рано чи пізно, люди запитають: а чим ваш проект корисний нашому місту? Чи не шкодить його діяльність на довкілля? Чи не завдасть місцевій громаді цей бізнес якоїсь шкоди? І якщо на ці питання немає змістовних відповідей, то неприємна чи перекручена інформація стане публічною. Як наслідок – репутаційні втрати компанії, фінансові збитки, та очевидно: порушенні стосунки із стейкхолдерами, контролюючими органами, владою тощо. Тому сучасні бізнес-проекти потребують КСВ програм, побудови довіри до себе, в першу чергу, через ціннісні комунікації», – пояснює директор Perfect PR Наталія Улинець.

Громадськість для PR-фахівців є цільовою аудиторією, з якою треба працювати для побудови репутації. «Якщо з цільовою аудиторією не комунікувати, громадськість стає джерелом низки проблем. Громадськість може не розуміти доцільність вашого проекту. Від нерозуміння ситуації, нестачі правильної інформації, нерозуміння користі для себе – громадськість створює проблеми», – каже заступник директора Perfect PR Ольга Лех.

Спеціалісти агенції запрезентували коло взаємодії з громадськістю як універсальну формулу роботи. «Перш за все у будь-якій ситуації потрібно дати собі відповідь «Що відбувається?» і розуміти все, включно з бекграундом подій. Далі визначаємо групи цільових аудиторій і стейкхолдерів. Тоді формулюємо меседж і таргетуємо його під різні групи цільових аудиторій. Опісля обираємо канали донесення інформації. Моніторимо медіа. І так по колу», – пояснює Ольга Лех.

Ціль у таких кампаніях завжди одна, каже Наталія Улинець, – перевести громадськість у категорію партнера. «Ми повинні у своїй роботі завжди пам’ятати про рівняння «громадськість = партнер». Бо стратегічною нашою метою є сформувати довіру цільової аудиторії до бізнесу», – зазначила директор Perfect PR Наталія Улинець.

Фото: EBA