Слова, які відомі лише працівникам компанії Facebook

/ / Новини

Слова, які відомі лише працівникам компанії Facebook

П’ятниця, 04 Вересня 2015

За час свого існування компанія Facebook перетворилися на особливу структуру: зі своїм устроєм, культурою і, навіть, мовою. Відвідавши кампус компанії в Менло-Парку (Каліфорнія, США), ви почуєте слова «epic», «purple tie», «bootcamp», «little red book» та чимало інших. Вам вже цікаво, що вони означають?

«Epic». Не лише прикметник, а й назва головного кафе на території кампусу компанії Facebook в Менло-Парку.

«Purple tie». Це особливий привілей для всіх співробітників компанії – вони мають значні знижки на прання речей. Співробітників Facebook легко розпізнати за фіолетовими пакетами для прання, які вони носять з собою.

«Bootcamp». Так називається шеститижневий курс введення в специфіку роботи Facebook, обов’язковий для всіх нових працівників компанії. По завершенню вони обирають для себе команду, яка найбільше «припала до серця».

«Faceversary». Щорічне святкування того, як довго співробітник пропрацював у компанії. В магазині кампусу навіть продають тематичні Faceversary надувні кульки великих розмірів. А дата початку роботи членів команди Facebook вказується на їхніх профільних сторінках в Facebook, аби ніхто не забував привітати (як на день народження).

«Game day». Це ще одна традиція компанії. Кожної весни співробітники діляться на команди, вдягають яскраві футболки і збираються поряд в парку щоб помірятися силами в змаганнях.

«Little Red Book». Коли компанія у 2012 році отримала свого мільярдного користувача, Facebook створив для співробітників червоні книги. В них викладена місія та головні постулати компанії, а також найкумедніші моменти компанії. На останній сторінці червоної книги записано: «Якщо ми не створимо щось, що вб’є Facebook, то це зробить хтось інший».

«Gravity Room». В секції офісів Instagram є кімната, в якій не діють гравітаційні сили.

«Vending machines». Це одне з тих слів, що має особливу цінність для всієї команди Facebook. Так називаються автомати, які видають не содову з батончиками, а деталі для гаджетів: мишки, клавіатури, зарядні пристрої тощо.

«Analog research lab». Так називається проектування мотиваційних плакатів, що розміщені по всьому кампусу.  

 За матеріалами публікації Reklamaster