Рейтинг інноваторів 2015

/ / Новини

Рейтинг інноваторів 2015

Понеділок, 14 Грудня 2015

Міжнародна консалтингова компанія The Boston Consulting Group (BCG) сформувала рейтинг 50-ти найбільш інноваційних компаній світу. Більша частина з них (29) знаходиться на території  США, 11 – у Європі, 10 – в Азії.

Цей рейтинг BCG складає з 2004 року. У п’ятірці компаній-лідерів цього року відбулися деякі зміни. Перше та друге місце за собою зберігають Apple та Google відповідно. Apple  лідирує з 2005 року, а Google займає друге місце, починаючи з 2006 року. Помітно покращила свій рейтинг Tesla, яка з сьомої сходинки перемістилася на третю. Закривають п’ятірку Microsoft і Samsung.

Співробітники компанії BCG опитали 1500 топ-менеджерів з інновацій у різних країнах та галузях промисловості. Дослідники оцінювали інноваційність компаній за чотирма показниками:

  • здатність забезпечувати високу швидкість впровадження інновацій,
  • систематичне дослідження суміжних сфер,
  • максимально ефективне використання технічних платформ,
  • вдосконалення ресурсозберігаючих процесів.

Дослідники BCG  додають, що саме швидкість впровадження інновацій була одним із найбільш пріоритетних факторів. Прикладом швидкого впровадження інновацій став бренд Zara. Якщо у звичайного ритейлера модного одягу процес розробки, створення і маркетингу нових продуктів займає декілька місяців, то у Zara – два чи чотири тижні.

За матеріалами публікації Reklamaster