PR-ринок Львова: хто подбає про вашу репутацію

/ / Новини

PR-ринок Львова: хто подбає про вашу репутацію

Вівторок, 26 Червня 2018

Виведення бренду на ринок, формування стратегії комунікацій, рекламні кампанії, позиціонування у медіа, стратегічне планування у соцмережах, персональний та антикризовий PR, співпраця з блогерами – ці та інші заходи, без яких сьогодні неможливо вести успішний бізнес, пропонують маркетингові компанії з офісами у Львові.

Агенція публічних комунікацій Perfect PR провела якісне дослідження ринку – проаналізувала компанії у Львові, які надають послуги з маркетингу, брендингу та PR. У переліку – понад 33 компанії.

«Провівши дослідження маркетингового та піар-ринку м. Львова, ми побачили, що здебільшого компанії мають нечітке позиціонування та декларують надзвичайно широкий спектр послуг. Однак ринок розвивається і переконана, що з часом відбудеться чіткіша диверсифікація», – зазначила CEO Агенції публічних комунікацій Perfect PR Наталія Улинець. За її словами, у сучасному світі ми маємо багато ефективних шляхів комунікацій з партнерами та клієнтами, тому для плідної співпраці не обов’язково перебувати в одному місті чи навіть країні. Обов’язково – бути професійними, відповідальними та на крок попереду конкурентів.

До Вашої уваги огляд львівських компаній та агенцій, які серед своїх послуг пропонують комунікаційні стратегії та позиціонування у медіа.

Маркетингова компанія Smart Promotion

Що кажуть про себе: Smart Promotion – команда молодих професіоналів з маркетингу. Вже більше 2 років ми розробляємо та втілюємо в життя оригінальні проекти, які розвивають бізнеси та допомагають великим компаніям триматися на хвилі інноваційних комунікацій.

Послуги: просування в соціальних мережах, інтернет-маркетинг, рекламні кампанії, створення бренду.

Маркетингова агенція  ReadyTo

Що кажуть про себе: Команда фахівців з маркетингу та комунікацій, яка має великий досвід спільного втілення успішних проектів у сфері ресторанного та готельного бізнесу, рітейлу, медіа, а також соціально важливих громадських ініціатив. У портфоліо: як точковий антикризовий консалтинг, так і запуск брендів з нуля з повною маркетинговою підтримкою (аналіз ринку, розробка концепції, виведення бренду на ринок, формування стратегії комунікацій та її втілення).

Послуги: Стратегія комунікацій, управління репутацією, ризик-менеджмент.

Обличчя компанії – Всеволод Поліщук. «Я досліджую кухню приблизно 4 роки, до того це було хобі. Тому в ресторанному маркетингу поєдналися два мої захоплення: журналістика і кухня».

Агенція публічних комунікацій Perfect PR

Що кажуть про себе: Незалежна агенція публічних комунікацій Perfect PR працює на ринку з 2011 року. Ми пропонуємо найбільш ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі. Наша команда – це фахівці у сфері публічних комунікацій, які працюють з українськими та міжнародними проектами. Ми фокусуємося на головному, поєднуємо досвід та інноваційний підхід, традиції і відкритість до експериментів під час реалізації проектів. Дотримуємось високих професійних та етичних стандартів, розвиваємо PR-індустрію України.

Послуги: PUBLIC COMMUNICATIONS (Розробка PR-стратегій, PR-аудит, Тактична реалізація комунікаційних проектів, Політичний, комерційний і персональний PR, GR-менеджмент, Антикризовий PR, Корпоративна соціальна відповідальність), MEDIA, DIGITAL PR, CONSULTING.

Обличчя компанії – Наталія Улинець. Медіаменеджер, спеціаліст у сфері зв’язків із громадськістю та медіа-комунікацій. Засновниця агенції Perfect PR,  керівник та співвласниця інформаційної агенції Дивись.info.

PR агенція FRESHPR

(офіси у Києві та Львові)

Що кажуть про себе: FRESHPR – це стратегічна компанія з управління комунікаціями та репутацією з повним спектром послуг, які ми надаємо по всій Україні. Ми команда амбіційних, креативних та досвідчених спеціалістів повного циклу, які вміють і знають, як правильно збудувати та захистити Вашу репутацію, налагодити контакти зі ЗМІ, знизити та нівелювати комунікаційні ризики.

Послуги: Комунікаційні дослідження, Стратегія комунікацій, Управління репутацією, Ризик-менеджмент.

Обличчя компанії: Орест Вачков – керівник PR агенції

Агенція медіаменеджменту Emagine

Що кажуть про себе:

Ми впевнені, що Вам є що сказати про себе. Ми не вигадуємо казок про своїх клієнтів (поки вони цього не забажають). Натомість, професійно допомагаємо зорієнтуватись у величезній кількості можливостей для комунікацій, які існують в сьогоднішньому світі. Ключ до успіху – це правильне визначення того, ЩО саме ви хочете сказати, КОМУ, ЯК і ДЛЯ ЧОГО. Ми допомагаємо Вам вірно відповісти на ці прості запитання, добре спланувати дії і досягнути максимального результату.

Послуги: Медіа, PR, дизайн, реклама

SMM агенція Dolphin Team

Що кажуть про себе: Соцмедіа – потужний інструмент в умілих руках. Про Ваш бренд дізнаються всі, кому він цікавий. Робота з відгуками, комунікації з постійними клієнтами, боротьба з нативом та інтерактив – лише частина інструментів для роботи в соцмедіа.

Послуги: аудит, рекламні кампанії, стратегічне планування у соцмережах

Обличчя компанії: Василь Кремінець – співзасновник проекту “Територія твого розвитку”. Співвласник SMM агентства “Dolphin team”

Якщо ми когось не згадали, то, будь ласка, напишіть нам, ми з радістю доповнимо список  Вашою компанією.