Perfect PR запускає соціальний проект «Сиві і щасливі»

/ / Новини

Perfect PR запускає соціальний проект «Сиві і щасливі»

Вівторок, 22 Травня 2018

Агенція публічних комунікацій Perfect PR запускає соціальний проект «Сиві і щасливі». Проект покликаний показати суспільству, що життя людей поважного віку може бути активним, якісним, веселим та цікавим. Це спільний проект нашої агенції та відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Чому цей проект потрібен в Україні? За даними ООН, старіння населення відбувається тоді, коли частка людей у віці понад 65 років становить більше 7%. В Україні вона досягнула 15,9%, серед сільських жителів – 19,8%.  Проблема старіння населення гостро стоїть не лише в Україні, а і в Європі в цілому. Проте в інших успішних країнах 65-річні+ невпинно насолоджуються життям.

Пропонуємо експеримент. Заплющіть очі і уявіть людину пенсійного віку, яка живе у США, Німеччині, Австрії. Яка перед нами картинка? Це активна, усміхнена людина, яка подорожує та радіє життю. А тепер знову заплющуємо очі і уявімо сивочолих українців. Перед нами інша картинка, чи не так? Тому що у всіх ЗМІ, новинах, телепрограмах бабусі та дідусі – це пригнічені, заклопотані, похмурені люди на лавочці біля під’їзду.

І справді, якщо пошукати зображення людей похилого віку англійською мовою, отримуємо такі зображення:

Якщо ж шукаємо українською, отримуємо результати:

«Ми хочемо довести усім, що старість – це не про хвороби, самотність та пасивний спосіб життя. Українці поважного віку вміють насолоджуватися життям: вони люблять гарно виглядати, носити модний одяг, спілкуватися, танцювати, грати в настільні ігри, позувати для фотографій та поринати в нові захоплення. І ми обов’язково це всім продемонструємо», – розповіла Ольга Лех, заступник керівника агенції публічних комунікацій Perfect PR.

Проект вже стартував відеовіршем, у якому люди поважного віку декламують поезію Надії Красоткіної «Позитивна енергія життя».

Джерело: Сиві і щасливі

«Львів’яни старшого віку займаються спортом просто неба, цікавляться культурою, полюбляють дискотеки та не бояться камер. Ми хотіли показати, що по ту сторону камери стоять творчі, цікаві особистості, які продовжують насолоджуватись життям, незважаючи на вік. Для нас важливо заохочувати людей поважного віку долучатись до цікавих заходів, знайомитись із однолітками, знаходити однодумців», – зазначає Наталія Колодій, керівник відділення соціальної адаптації ЛМТЦ.

Медіакуратор проекту Ревіде Зіятдінова закликала волонтерів, лідерів думок долучатися до соціального проекту «Сиві і щасливі»: «Ми віримо, що цей проект змінить сприйняття суспільством людей поважного віку. Більше того, люди поважного віку самі змінять про себе думку і стануть трішки вільнішими та щасливішими. Для цього ми плануємо реалізувати низку спецпроектів. Ми раді будь-якій співпраці та закликаємо волонтерів та усіх, кому не байдуже, долучатись до цього соціального проекту».

Слідкувати за проектом можна на Facebook-сторінці.