Perfect PR стала партнером унікального соціального проекту On3Wheels

/ / Новини

Perfect PR стала партнером унікального соціального проекту On3Wheels

Середа, 25 Квітня 2018

Агенція Perfect PR стала партнером унікального соціального проекту On3Wheels: LaJoelette. Perfect PR спільно з командою ГО «On3Wheels – Фонд здійснення мрій» об’єднує свої зусилля над промоцією активного способу життя людей з інвалідністю.

Вже невдовзі в Україні стартуватиме нова серій гірських походів для людей з інвалідністю. Такі особливі подорожі можливі завдяки спеціальним французьким візкам – La Joelette (жульєтка).

«Команда On3wheels довела, що у здійсненні мрій бар’єрів не існує. І активний спосіб життя, мандрівки та підкорення гірських вершин людьми з інвалідністю є абсолютно можливими, – розповідає Ольга Лех, заступник керівника агенції Perfect PR. – Не так давно троє друзів допомогли Іванові Маслюку, який самостійно не ходить через ДЦП, добратись велосипедом до Лісабону. Саме так мрія, у здійснення якої мало хто вірив, – здійснилась. З цього все і почалося».

За словами засновників On3Wheels, сьогодні навколо нас тисячі людей з інвалідністю, які мають мрії і бажають подорожувати, але здебільшого вони замкнуті у чотирьох стінах. А їхній проект  покликаний допомогти їм вести активний спосіб життя та подолати стереотип, що це неможливо. Це вони довели торік – здійснивши 12 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат.

 

Саме тому головною метою проекту є зміна ставлення суспільства до людей з особливими потребами.

«On3wheels: LaJoelette об’єднав навколо себе дуже багато друзів і почав перетворюватися у потужний волонтерський рух. Ця команда надихає та вселяє надію, що цим проектом ми підвищимо обізнаність українців у толерантному ставленні до людей з інвалідністю. Наша агенція забезпечуватиме повний медійний супровід проекту», – зазначає Ольга Лех.

Наша благодійна і медійна робота для On3wheels: LaJoelette – це внесок у створення безбар’єрності в українському суспільстві.

ДОВІДКА:

Команда On3wheels у 2016 році здійснила унікальну велоподорож до Лісабону. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах).

Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і приїхавши додому розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю. Так торік команда On3wheels здійснила 12 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат за допомогою жульєтки, зокрема підкорили Говерлу. Слідкувати за проектом можна у Facebook.