Новий підхід до створення презентацій від Microsoft

/ / Новини

Новий підхід до створення презентацій від Microsoft

Вівторок, 18 Серпня 2015

Для створення презентацій та візуалізації даних вже багато років використовується програма PowerPoint. Компанія Miсrosoft розробила ще одну аналогічну програму – Sway, яка доповнює стандартний пакет Office. З її допомогою  користувачі мають нагоду створювати веб-базовані інтерактивні презентації. В Microsoft акцентують, що презентації Sway прекрасно виглядають на будь-яких девайсах. А поділитися ними  можна за допомогою посилання.

 

Запуск Sway розробники анонсували ще весною, але доступною для користувачів програма стала з 5 серпня. За функціональністю, її вже порівнюють з Word, Excel, PowerPoint і OneNote. Експерти прогнозують, що з часом Sway витіснить PowerPoint. Це пов’язано з мобільністю нової програми і її доступністю для різних пристроїв. Водночас, розробники Sway зазначають, що вона створена не для конкуренції з PowerPoint, а задля доповнення до неї. Sway  орієнтована на людей, які  працюють переважно в інтернеті.

В Mocrosoft також пояснили, що розробники Sway намагалися відійти від традиційних сторінок, слайдів, шаблонів.  Увага сконцентрована на великому полотні – людина висловлює свої ідеї на ньому та ділиться з колегами, друзями, рідними. Працювати зі Sway легше, ніж з PowerPoint. Одночасно над однією презентацією мають можливість працювати декілька користувачів.

Презентаційне відео Sway

https://www.youtube.com/watch?t=93&v=Jw-g6IuBVJE