Нова соціальна мережа від засновника Wikipedia

/ / Новини

Нова соціальна мережа від засновника Wikipedia

Четвер, 30 Липня 2015

Джиммі Вейлз, засновник Wikipedia, розробив нову соціальну мережу The People’s Operator або ТРО. Це віртуальна платформа для популяризації благодійності. Вона об’єднує меценатів, котрі бажають пожертвувати кошти і людей, які потребують цієї допомоги.

 

Business Insider повідомляє, що інтерфейс нової соціальної мережі більш подібний до Twitter, ніж до Facebook. Сам Джеймс Вейлз акцентує, що сучасні мережі сприймають користувачів як об’єкт продажу рекламодавцям і здобуття прибутку. Особливістю ТРО є те, що мережа витрачатиме кошти лише на те, що дійсно хвилює користувачів.

Нещодавно у США запустили мобільний оператор, який теж отримав назву  ТРО. Це спільний проект французької компанії Orange і німецької  Deutsche Telekom. Він має особливу систему розподілу коштів. Абоненти жертвують на благодійність 10% від усіх власних платежів. На благочинні потреби одну четверту від власного прибутку перераховуватиме і сам оператор.

Нова мережа ТРО повністю відображає ідеї мобільного оператора. Абоненти самостійно обирають сферу, для якої пожертвують кошти. А це, в свою чергу,  створює почуття більшої співпричетності.

За матеріалами публікації Business Insider.