Нова послуга – модерація перс-конференцій, засідань, круглих столів,…

/ / Новини

Нова послуга – модерація перс-конференцій, засідань, круглих столів,…

П’ятниця, 09 Листопада 2012

Агенція публічних комунікацій «Перфектні рішення» впровадила новий напрямок діяльності – послуги модератора на прес-конференціях, засіданнях, круглих столах, семінарах та інших публічних заходах. Зокрема, «Перфектні рішення» вже брали участь у наступних заходах:

– У Рівному «Молодь проти корупції» викрила депутата, який не повертає банку $4 млн.

9 жовтня у Рівному відбулася прес-конференція, організована громадською організацією «Молодь проти корупції», з метою висвітлення спекулятивної схеми депутата Рівненської обласної ради Сергія Качановського, який у кризовому 2008 році взяв у банку кредит у розмірі $4 мільйонів та до сьогодні ухиляється від сплати відсотків за позикою. У прес-конференції взяли участь два експерти: юрист, член громадської організації «Молодь проти корупції» Соломія Зінченко та правознавець, керівник юридичної фірми «Justitia Omnibus» Микола Сенько.

– 24 жовтня 2012 року у приміщенні конференц-залу готелю «Євроготель» відбувся форум за участі відомих львівських юристів, представників підприємств Львівщини, місцевої влади та політиків. Організатори заходу – громадська організація «Громадський осуд» , Львівський осередок всеукраїнської організації «Молодь проти корупції», а також ТОВ юридична консалтингова фірма «Дока Плюс» і ТОВ «Галицька консалтингова компанія». Перевищуючи повноваження, з метою поповнення бюджету органи податкової служби масово визнають господарські операції платників податків нереальними, недійсними, нікчемними і донараховують на підставі своїх помилкових рішень мільйонні податкові зобов’язання. У такий спосіб нищать український бізнес, забираючи останні копійки із їх і без того невеликих активів. Тож, метою заходу було досягти неухильного дотримання чиновниками норм Цивільного кодексу України, згідно з яким лише суд вправі вирішувати питання про недійсність договору.

Дізнатися більше можна на сторінці послуги.