Магічні кульки від анімаційної студії «Primus Animation»

/ / Новини

Магічні кульки від анімаційної студії «Primus Animation»

П’ятниця, 28 Серпня 2015

Українська анімаційна студія «Primus Animation» створила унікальний проект – «Magic balls». Це серія пластилінових мультфільмів, що складається з 30 роликів на Youtube. Автори проекту зазначають, що географія глядачів надзвичайно широка – понад 80 країн. Найчастіше «Magic balls» переглядають в США, адже мультфільм має англомовну назву та й в самих роликах є англомовні елементи. Також активно анімаційні ролики зацікавили глядачів в Польщі та Чехії.

Автори вважають «Magic Balls» простим проектом. На початку кожної серії з’являються магічні кульки, які поетапно перетворюються на якісь об’єкти (ракету, повітряну кулю, равлика тощо). Пластилінові мультфільми розраховані на дітей від трьох до п’яти років, тому кожен ролик триває 1,5 хвилини.

За місяць студії «Primus Animation» вдалося створити 30 серій. Аніматор працював кожного дня, але витрачав не дуже багато часу. Автори зазначають, що класичні анімаційні ролики створюються протягом тижня. Тому була обрана проста механіка, що дозволяє пришвидшувати процес.