Компанія Facebook пропонує своїм співробітникам вівторки з повільним інтернетом

/ / News, Новини

Компанія Facebook пропонує своїм співробітникам вівторки з повільним інтернетом

Середа, 25 Листопада 2015

Компанія Facebook запустила нову ініціативу «2G Tuesdays». Співробітникам запропонували користуватися повільним інтернетом по вівторках, аби ті краще розуміли, як відчуває себе користувач соціальної мережі у країні, економіка якої розвивається. До прикладу, в Індії чи Кенії.

960-facebook-inc-2g-tuesday-program-an-insight-in-emerging-markets960-facebook-inc-2g-tuesday-program-an-insight-in-emerging-markets

Про це в інтерв’ю для Business Insider розповів технічний директор Facebook Том Елісон. Щовівторка у топі новинної стрічки співробітників компанії буде з’являтися пропозиція перейти на 2G і попрацювати з таким з’єднанням декілька годин.

Том Еліс розповів про власний досвід користування 2G. Робота з такою швидкістю стала справжнім випробуванням для його терпіння, адже у повільному режимі завантаження однієї сторінки триває впродовж декількох годин. Також він зазначив, що іноді у нього виникає відчуття, ніби мобільний додаток  Facebook зламався.

За словами Тома Еліса, перемикання на 2G не є обов’язковим. Але він сподівається, що більшість працівників погодяться на цей експеримент і запропонують нові варіанти для оптимізації додатка.