Комікси про піар: вийшла серія листівок про будні PR-спеціалістів

/ / News, Новини

Комікси про піар: вийшла серія листівок про будні PR-спеціалістів

Четвер, 30 Січня 2020

Агенція публічних комунікацій Perfect PR розробила арт-листівки з ілюстраціями про будні PR- cпеціалістів. У форматі міні-коміксів вдалося з гумором розповісти про особливість роботи PR- cпеціалістів. Проект реалізували у колаборації з художницею-ілюстраторкою Богданою Давидюк.

Публічні комунікації перетинаються із багатьма галузями: журналістикою, маркетингом, брендингом, дизайном тощо. Тож про цю роботу існує багато міфів і нерозуміння, чим же насправді щодня займаються фахівці з піару. Так у спеціалістів Perfect PR з’явилася ідея випустити колекцію листівок у форматі міні-коміксу. Загалом у колекції дев’ять листівок – дев’ять різних історій.

«Сфера PR доволі специфічна. Тож ми захотіли пояснити нюанси нашого фаху через ілюстрації. У колаборації з художницею Богданою Давидюк ми переосмислили наші робочі моменти і передали це все у коміксах, – розповідає ініціаторка проекту Ольга Лех. – Кожна з листівок містить цілу історію. Наприклад, ми емоційно передали відчуття фахівця, коли він розпланував свій робочий графік до хвилини, однак аналітики сигналізують про кризу в соцмережах з бот-атакою і потрібно терміново переключитись до антикризового менеджменту.

Також ілюстраторці вдалося передати на малюнку «гру» між журналістами та піарниками. Ми ж працюємо на одному полі, користуємося однаковими інструментами, однак маємо різні стратегії. Сподіваємося, що колеги в цих роботах знайдуть кожен щось своє».

Ілюстраторка проекту Богдана Давидюк розповіла, що при створенні листівок гіперболізувала абсурдність ситуацій із життя PR-cпеціалістів.

«Мені завжди хочеться показати ілюстровану ситуацію з абсурднішої сторони. Це непросто, але завдяки цьому вдається викликати зацікавлення, – коментує Богдана Давидюк. – Одні з моїх улюблених робіт з цієї серії – це історія про всюдисущі правки та з цитатою Бурстіна. Мені цікаво працювати, коли можна розказати історію більше ніж в одному кадрі, підвести до чогось. Такі історії частково схиляються до комікса, але все одно залишаються лаконічними».

 

1-listivka1-listivka

2-listivka2-listivka

3-tuzi-listivka3-tuzi-listivka

4-kipling-listivka4-kipling-listivka

 

5-ne-gubi-litse-listivka5-ne-gubi-litse-listivka

6-majbutnye-listivka6-majbutnye-listivka

7-holodilnik7-holodilnik

8-lanch-piarnika-listivka8-lanch-piarnika-listivka

9-dezinfektsiya9-dezinfektsiya Довідка Perfect PR – незалежна агенція публічних комунікацій, заснована PR-спеціалістом Наталією Улинець у 2011 році. Компанія реалізує ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі; об’єднує команду фахівців у сфері публічних комунікацій, медіа, digital PR та консалтингу та медіа. Головні офіси знаходяться у Львові та Києві. Агенція працює з українським та міжнародним бізнесом. Серед клієнтів – молочна компанія «Галичина», національний виробник дріжджів «Компанія Ензим», «Концерн Галнафтогаз» (одна з найбільших автозаправних мереж в Україні «ОККО»), корпорація з виробництва напоїв ПрАТ «Оболонь», житлово-будівельна компанія «Ваш Дім», британська нафтогазова компанія Cadogan Petroleum та інші.