Добірка корисних журналістських онлайн-інструментів

/ / Новини

Добірка корисних журналістських онлайн-інструментів

Четвер, 08 Жовтня 2015

За останні декілька років з’явилося чимало онлайн-інструментів для створення мультимедійних історій, інтерактивних карт, конвергенції різних видів контенту. Також ці сервіси спрощують роботу з інформацією в соціальних мережах. Пропонуємо вашій увазі декілька з них:

  • Buzzsumo. Це сервіс для моніторингу публікацій на певну тему як в онлайн-виданнях, так і в соціальних мережах. Працює за принципом агрегатора, що збирає контент з веб-ресурсів та медіа за певними ключовими словами. Під час пошуку користувач може обирати необхідний тип контенту: інфографіку, інтерв’ю тощо. Цей сервіс платний, але є нагода скористатися безкоштовним пробним періодом.
  • Topsy. Ще один сервіс, що має корисний набір функцій і є простим у роботі. З цим безкоштовним сервісом можна шукати публікації на певну тему і за певний проміжок часу у Twitter. Сервіс дає змогу шукати як за хеш-тегом, так і за текстом повідомлення. Ще одна перевага – з цим сервісом можна перевірити, хто з користувачів найчастіше згадує ту чи іншу тему.
  • IFTTT (If This Then That). Сервіс для програмування алгоритму взаємодії між акаунтами користувача на різних платформах. Це можуть бути як соціальні мережі, так і блоги.
  • ThingLink. Сервіс для візуалізації даних. Безкоштовної версії цілком достатньо, аби створювати інтерактивні зображення. Сервіс дозволяє використовувати власні або стандартні зображення, додавати відео, дані тощо.
  • Odyssey. Це ресурс для мультимедійних історій, який дозволяє створювати неймовірні публікації, навіть не маючи навичок веб-кодування. З ним можна створювати навіть інтерактивні карти.

 

За матеріалами публікації Mediasapiens