Buzzfeed стало лідером з інноваційності

/ / Новини

Buzzfeed стало лідером з інноваційності

Четвер, 18 Лютого 2016

Найбільш інноваційною компанією світу визнане видання Buzzfeed, яке зайняло позицію лідера у рейтингу The most innovative companies of 2016, складеному Fast Company. Buzzfeed випередив Uber, Apple, Facebook та чимало інших відомих компаній.

Fast Company номінувала Buzzfeed за «струс медіа по всьому світу». Автори рейтингу закцентували, що видання завдяки власній аналітиці постійно змінюється та вгадує смаки своїх читачів.

Друге місце здобула соціальна мережа Facebook. Як пояснили автори, «за те, що не дозволяє розміру заважати діяти як стартап». Універсальним магазином здоров’я стала мережа аптек і клінік CVS Health, отримавши третє місце у рейтингу.

Четверте місце отримав проект з виклику автомобілів Uber за «витіснення бізнесу корпорацій». П’яте – онлайн-кінотеатр Netflix за те, що «дає необмеженій аудиторії саме те, що вона хоче».

У 2015 році лідером рейтингу The most innovative companies став виробник окулярів Warby Parker за «створення великого інтернет-бренду». Компанія зосередилася на продажах через інтернет, низьких цінах і благодійності.