Amazon побудує власний продуктовий магазин

/ / Новини

Amazon побудує власний продуктовий магазин

Вівторок, 11 Серпня 2015

Невдовзі Amazon побудує продуктовий магазин нового формату. Клієнти зможуть замовляти продукти в інтернет-магазині та самостійно призначати час, коли їм буде зручно забирати власне замовлення. Новий магазин від Amazon працюватиме за принципом McDonald’s. Для того, щоб забрати замовлення, не потрібно виходити з машини.

 

На сьогодні Amazon намагається вийти на ринок продуктових товарів. І поява нового магазину може стати частиною реалізації цієї стратегії.

Перший магазин побудують в Каліфорнії. Площа приміщення – 11 600 квадратних футів. Попередньо інтернет-магазин Amazon презентував «розумні» кнопки Dash Buttons. Одного натиснення достатньо для формування замовлення на поновлення продуктів вдома. Для прикладу, молока, прального порошку тощо.

Amazon – це один з найперших інтернет-сервісів, що орієнтується на продаж товарів масового попиту. Найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через інтернет. Створена у липні 1994 року для продажу книг. У 1998 році в магазині також продаються музичні записи і відеопродукція.

Проект майбутнього магазину від Amazon