Агенція Perfect PR розпочала масштабний проект – «Інтерактивна медіакарта України»

/ / Новини

Агенція Perfect PR розпочала масштабний проект – «Інтерактивна медіакарта України»

Понеділок, 02 Квітня 2018

Спеціалісти агенції публічних комунікацій Perfect PR працюють над створенням «Інтерактивної медіакарти України». Це масштабний проект, який передбачає запуск спеціальної інтерактивної платформи з інформацією про українські ЗМІ.

На цю карту будуть нанесені дані про всі обласні ЗМІ України. «На цьому ресурсі українці лише за допомогою одного кліка та наведенням курсору на відповідний населений пункт знатимуть, звідки черпати новини про той чи інший регіон», – розповідає Анна Казак, PR-спеціаліст агенції.

На медіамапі буде доступна вся контактна інформація про основні ЗМІ всіх регіонів. «Наразі триває збір та аналіз даних різних українських ЗМІ. Це дуже прискіплива робота, бо багато регіональних медіа, на жаль, мають неактуальні контактні дані або ж така інформація про них взагалі відсутня. Тому нашим аналітикам доводиться дуже ретельно перевіряти дані про них», – пояснює Анна Казак.

У результаті – агенція Perfect PR створить спеціальний майданчик, який міститиме інтерактивну базу даних українських медіа.

«Цей ресурс буде дуже корисним для прес-секретарів та PR-менеджерів. Адже щодня у своїй роботі ми зіштовхуємося з оновленням баз ЗМІ. І якщо для постійних клієнтів ці бази є фактично сталими, то для обслуговування нових і особливо регіональних проектів – ця платформа стане хорошим інструментом пошуку потрібних видань», – зазначає керівник агенції Perfect PR Наталія Улинець.

Після створення «Інтерактивної медіакарти України» інформація на ній буде оновлюватися раз в рік.

Агенція Perfect PR шукає активних студентів (спеціальність – медіакомунікації або журналістика) для допомоги у реалізації цього проекту. Гарантуємо унікальний досвід роботи у креативній команді. Охочих просимо зголошуватися на нашу сторінку у Facebook.