7 фактів про креативного самурая Трухімовича

/ / Новини

7 фактів про креативного самурая Трухімовича

Вівторок, 22 Березня 2016

З агенцією публічних комунікацій «Перфектні рішення» Сергій співпрацює з 2013 року. Він – надійний партнер і талановитий керівник багатьох репутаційних проектів. І, найголовніше, з ним завжди дуже – дуже  контентно.

  Отож, 7 РЕАЛЬНИХ ФАКТІВ  про Сергія Трухімовича:

1.     Має медичну освіту. Навчався у медичному училищі та в медичному університеті. Загалом 9,5 року. Був скерований у Луцьку районну санепідемстанцію в якості лікаря-епідеміолога. За спеціальністю не працював жодного дня. Однак епідеміологія певною мірою в його компетенції і сьогодні, адже віруси живуть в рекламі також.

 

2.     Має у шухлядах декілька написаних ним книг. Вийшла друком лише одна. І, може, це добре, бо читати книги від письменника, котрий стверджує, що їх двоє (Трух і Мович), і це підтверджують усі 20 його уявних друзів, просто ризиковано для психічного здоров’я людини.

  3.     Курить люльку і курить в ній лише тютюн. Цей ритуал він виконує сам, або в товаристві Львівського клубу шанувальників люльки.

4.     Знає декілька легальних і не зовсім легальних способів отримувати новий погляд на звиклі речі.

 

5.     Коли йде вулицею, то часто впадає у мрійливий стан. Буває, занурюється невідомо куди настільки глибоко, що не помічає знайомих людей. Трапляється так, що проходить повз буквально у трьох метрах і не вітається.

6.     Дисциплінований партнер. Ніколи не запізнюється на наради та зустрічі. Має звичку все конспектувати та візуалізовувати ментальними картами, чим дуже полегшує (або ускладнює) життя іншим колегам-спеціалістам.

7.     Сергій Трухімович – автор практичного посібника «Реклама. Конспекти Копірайтера».

І, звичайно ж, попри всю свою креативність та мрійливість, Сергій Трухімович є чемним українським підприємцем,  платником податків і викладачем Школи журналістики Українського католицького університету. А ще більше фактів ви знайдете у творі  «Сергій Володимирович Трухімович. Першоджерела».