5 книжок для ефективної комунікації

/ / Новини

5 книжок для ефективної комунікації

Понеділок, 30 Липня 2018

Читання – один із найефективніших способів отримувати стислу інформацію, рекомендації та інсайти для успішного виконання професійних завдань і саморозвитку. Але особливо цінно приділяти час прочитанню книжок спеціалістам з комунікацій, виклики перед якими змінюються чи не щодня.

Ми зібрали п’ять книг, що обов’язково стануть вам у нагоді.

«Заразливий. Психологія вірусного маркетингу. Чому товари та ідеї стають популярними», Йона Берґер

Напевно, ця книга вже знайома багатьом, але не можемо її оминути. Вона – як для фахівців у сфері комунікацій, маркетингу та реклами, соціальних антропологів, так і для широкого кола читачів.  Автор книги Йона Берґер – науковець і бізнес-експерт – подає та аналізує формулу «вірусності», що допомагає зробити популярним будь-який товар або ідею. Детально проаналізований і феномен вірусного розповсюдження інформації.

Як місце голосування впливає на поведінку виборців? Чи можливо зробити популярним продукт, що має обмежений рекламний бюджет? Чому одні ресторани переповнені клієнтами, а інші – банкрутують? Чому деякі відео на YouTube отримують мільйони переглядів, а інші, не менш дотепні і захопливі, залишаються без уваги?

«Disrupted. Моя невдача у стартап-бульбашці», Ден Лайонс

Ця книга для тих, кому цікава IT-сфера або корпоративна культура великих компаній, зокрема стартапів. Автор книги – Ден Лайонс – американський журналіст, у минулому старший редактор Forbes і технологічний оглядач журналу Newsweek, що починає працювати маркетологом у стартапі Кремнієвої долини – HubSpot. Усі працівники як мінімум удвічі молодші за нього, носять одяг тільки корпоративного помаранчевого кольору, а на наради беруть плюшевого ведмедика.

 

«Політика і мас-медіа», Герд Штромайєр

Насамперед книга цікава фахівцям, які працюють у сфері політичних комунікацій або цікавляться нею. Герд Штромайєр, автор і німецький журналіст, у книзі «Політика і мас-медіа» фокусується на видах ЗМІ та їх значенні у політичних комунікаціях демократичних суспільств.

Як медіа впливають на виборчу поведінку,  які політичні настанови транслюють та яке значення мають у прийнятті виборчого рішення? Автор у деталях описує ключові політичні функції масових медіа і те, як вони впливають на владу. Також розповідає про становлення ЗМІ та правові норми на прикладі ФРН.

«Чорний лебідь», Насім Талеб

Книга американського есеїста, математика і трейдера у минулому Насіма Талеба «Чорний лебідь» – про філософію і психологію малоймовірних подій, що справляють колосальний вплив. Автор назвав їх Чорним лебедем.

«До відкриття Австралії у Старому світі вважали, що всі лебеді – білі, життєвий досвід повністю це підтверджував. Перший чорний лебідь, напевно, дуже здивував орнітологів (і всіх небайдужих до кольору пташиного пір’я), проте сенс цієї історії в іншому. Вона показує, наскільки обмежений урок дають нам досвід і спостереження, наслільки вразливе наше знання. Один-єдиний факт спростовує аксіому,  виведену з тисячі років спостережень за мільйонами білих лебедів», – йдеться у пролозі книги.

«Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети», Грег МакКеон

Як визначати пріоритети та робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху – про це книга Грега МакКеона. Автор переконує читачів у тому, що неможливо впоратися з геть усім. На його думку, кожна людина самостійно вирішує, на що витрачати свій час та енергію.