12 англомовних Twitter-акаунтів, цікавих для професіоналів PR

/ / Новини

12 англомовних Twitter-акаунтів, цікавих для професіоналів PR

Четвер, 17 Жовтня 2013

 Edelman  – найбільша в світі PR-агенція (65 офісів, понад 4 з половиною тисячі працівників), що була також офіційною PR-агенцією Твіттера. Сьогодні має понад 13 тисяч читачів і публікує корисні посилання та поради,  які  потребує кожен PR-фахівець.

@GuyKawasaki: Гай Кавасакі опублікував 10 книг і є співзасновником он-лайн журналу AllTop.com. Колишній головний ідеолог Apple маєпонад мільйон послідовників у Твіттері, яких постачає численними корисними посиланнями.

@MarkRaganCEO: Голова Ragan Communications і видавець газети PR Daily пропонує своіїм 54 тисячам читачів контент з Ragan.com і PR Daily

@Mashable: Якщо ви хочете читати про тренди соціальних медіа, слід підписатися на Mashable.

@PRNews: всі PR-новини, тренди та напрямки на щоденній основі.

@prnewswire: Як і головний сайт PRNewswire, Twitter ресурсу публікує новини і дотичні до тем комунікації посилання своїм шістдесяти двом тисячам читачів.

@prsa: Кожен професійний комунікатор просто повинен читати мікроблог найбільшої організації PR-професіоналів.

@prsarahevans: Сара Еванс описує себе як фріка соціальних медіа. Власник Sevans Strategy, консультант у PR та нових медіа, Еванс модерує #journchat, популярну щотижневу он-лайн дискусію між PR-фахівцями.

@prtini: Як президент Geben Communication, Хісер Вейлін ділиться її успішним досвідом у PR, соціальних медіа та маркетингу. Вейлін веде #pr20chat на Твіттері, який досліджує вплив соціальних медіа на паблік рилейшнз.

@publicityguru: Пропонує комунікаторам “секрети” створення успішного пабліситі для бізнесу.

@socialmedia411: Цей ресурс забезпечує купою посилань з різноманітних ресурсів і тримає комунікантів поінформованими усім, що відбувається в індустрії.

@ThisIsSethsBlog: Автор бест-селлерів Сет Годін постачає свою двохсоттисячну армію послідовників корисними посиланнями з його блогу.

Інформація є цінною, оскільки Годін передбачив запуск багатьох компаній.

Джамар Хадсон

http://www.pr-liga.org.ua//node/762?tid=