Про PR Planer як проєкт агенції

/ / Колонки

Про PR Planer як проєкт агенції

П’ятниця, 20 Травня 2022

Війна змінила вектор життя кожного з нас. Але ми в агенції вже повернулись до активної роботи, волонтерських проєктів та сміливих комунікацій. Ще з лютого в нас залишився неопублікований матеріал про наш чудовий PR Планер.

Для Perfect PR – це був знаковий етап у 10-річному розвитку агенції. У нас як команди був та є величезний досвід, знання та інструменти у сфері PR. Саме тому ми прагнули зробити життя комунікаційників трішки впорядкованішим та простішим і створити продукт, який буде розвивати PR-освіту та PR-індустрію в Україні.

Ми розробили PR Планер для тих, чия професія пов`язана з комунікаціями: PR-менеджерів; підприємців, які хочуть практикувати PR для свого бізнесу; студентів-комунікаційників і для всіх, кого цікавить PR. Це був перший фізичний продукт, який мала створити агенція, і це був новий виклик для нас. Ми не мали раніше справ зі створення та продажами фізичних продуктів, адже PR-агенція – зовсім не про це. Але ми захотіли стати першими, і створили єдиний у своєму роді продукт – PR Планер. І це не гучні слова, адже до сьогоднішнього дня в Україні немає жодного аналога.

Ми пройшли шлях від пошуку концепції дизайну до підключення платіжної системи на сайт, і майже на кожному кроці у нас траплялися “сюрпризи”, іноді не зовсім приємні. Але ми навчились сприймати їх як чергові задачі, реалізація яких обов’язково приведе до перфектного результату.

Кожен з агенції Perfect PR був залучений в процес створення контенту для планера: ми обирали собі теми та намагалися виділити лише основну та цінну інформацію. Бачити, як ідея стає реальним продуктом й отримувати відгуки вдячності, – дійсно окриляє.

«Ми вклали в цей продукт не тільки всю професійність, а й нашу любов. Хтось вже називає його практичним посібником, а ми й не заперечуємо. Адже PR Планер – унікальний та важливий прояв нашої віри та підтримки кожному з вас», – Наталія Улинець, CEO Perfect PR.

Після того, як ми оговтались від першого шоку війни, то зрозуміли, що саме щоденне планування своїх справ допомагає повернути хоч якийсь контроль над власним життям та слугує своєрідною внутрішньою опорою. А для професійних цілей PR Планер служить незамінним помічником, адже має чіткі, структуровані та дієві поради й інструменти про побудову комунікацій. Віримо, що наша зброя – комунікація, і вона має звучати потужно, впевнено та систематично.

Все буде Україна!

Авторка: Анна Стукальська