Ми використовуємо cookies-файли Погодитись

Perfect PR та Український Фонд Стартапів презентували серію відеороликів для промоції інноваційних стартапів в Україні

2 листопада 2021

Агенція з публічних комунікацій Perfect PR спільно з Українським Фондом Стартапів (USF) презентує відеопроєкт про 15 українських стартапів, які отримали гранти для свого розвитку.

Місія USF: сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів у Україні.

Робота USF — це комплексний підхід для розвитку стартапів: кошти на реалізацію проєктів, менторська підтримка, акселераційні програми та професійне IT-ком’юніті.

За допомогою USF стартапи можуть отримати до 85 тисяч доларів США безповоротної підтримки, без втручання в їх діяльність. Основна вимога до них – стати максимально успішними.

В Україні є всі елементи для зростання екосистеми технологічних стартапів: талановита і творча молодь, успішна та зростаюча ІТ-індустрія, зростання доступу до ринку в Європі та США. USF був створений для сприяння подальшому розвитку стартової екосистеми.

USF став найбільшим ангельським інвестором в Україні, його можна порівняти з промисловий конвеєром, який підтримує українські стартапи.

Про масштаби діяльності Фонду говорять цифри:

  • 3000 оброблених заявок від стартапів.
  • 27 проведених пітч-днів з участю понад 300 стартапів.
  • 80 стартапів вже отримали фінансування.
  • 5 000 000 доларів – сума отриманого фінансування для стартапів.
  • 65 команд стартапів зараз беруть участь у Акселераційній програмі USF.

У Perfect PR впевнені, що робота Фонду – це шлях до розвитку технологічної та інноваційної України з цікавими ідеями та прогресивними проектами.

“У цьому проєкті бачимо велику місію для агенції. Ми хочемо, щоб про українські стартапи дізнались в усьому світі. Українці працюють у топових міжнародних компаніях на кшталт Google, Tesla, Apple, зараз настав час дізнатись про успішні українські стартапи, які, впевнена, лише масштабуватимуться та зростатимуть”, — Наталія Улинець, засновниця агенції Perfect PR.

Український Фонд Стартапів уже презентував результати нашої роботи: серію відеороликів показали на всесвітній виставці інновацій «Експо-2020» в Дубаї.

Ми пишаємось тим, що долучились до місії зробити так, щоб українські стартапи зазвучали на весь світ. Та раді поділитись з вами бекстейджом з наших зйомок.

×

“Римський імператор Калігула був великий жартівник. Він любив комічні вистави з перевдяганнями, і сам в них охоче брав участь. Робив це публічно, збираючи великі маси глядачів на стадіони і арени. Спочатку народ його сліпо обожнював і готовий був на руках носити. Простим людям подобалося, як молодий імператор тролить місцевий парламент. Наприклад, Калігула оголосив, що призначить свого коня сенатором. Всі вирішили, що це – круто і сміялися вдалому жарту. А він з посмішкою спершу записав свого коня в цивільний стан – за законом в парламенті міг бути тільки корінний римлянин – а після призначив, таки, сенатором. Коня! Хтось говорив, що подібне є нехтуванням здорового глузду і насмішкою над державним устроєм. Але народ парирував, що це – креативно, смішно і, оскільки стосується лише сенаторів, то нехай собі тролить їх далі.

Тут Калігула оголосив, що призначає свого коня-сенатора консулом. А згідно з античною традицією, консули були вищими держ.особами і управляли областями, які входили до складу імперії. Ось тут вже громадяни зрозуміли, що з імператором щось не те, і прийшли в двіж. І тут маска коміка була скинута: Калігула відповів жорстоким терором, що дуже характерно для істериків, коли щось йде не по-їхньому.

Одночасно виявилися й інші сюрпризи – порожня скарбниця, розвал економіки, втрата союзників, активізація зовнішньої загрози. Виявилося, що веселий імператор був повністю некомпетентний у всіх сферах, крім самопіару і видовищ. Громадяни прозріли, але було пізно: країна опинилася на межі краху. Ситуацію врятувала армія, яка збунтувалася через затримку заробітної плати, і поперла на Капітолій. Військові прибрали Калігулу і призначили керувати країною маріонетку Клавдія. Але той, як і попередник, став застосовувати інструменти диктатури і терору.

Народ активно вимагав повернути громадянські права, демократичні інститути, і волав до совісті військових. Ті показували цивільним дулю, зі словами, що не допустять, щоб незрілі особистості, ласі до видовищ, вирішували долю імперії. Але, управлінці і економісти з військових виявилися так собі. Імператорів стали міняти одного за іншим, за принципом: не зміг забезпечити дива – пішов геть. Деякі й року не затримувалися, звільняючи місце для наступного.Ця чехарда остаточно підірвала економіку країни.

Нарешті, методом проб і помилок, призначили імператором тлумачного управлінця Марка Кокцей Нерву. Це був серйозний чиновник, розбирався в економіці, поважав закони і був хорошим дипломатом. Він повернув демократичні інститути, підняв Рим з попелу, відновив права пригноблених і здружився з лояльними сусідами. Римський орел розправив пір'ячко, країна зажила нормальним життям. Але тут народ вирішив, що чогось йому не вистачає. А саме – видовищ. Як виявилося, люди не награлися в Калігулу, і висновків не зробили.

Імператор Марк відповів, що країні не до веселощів, треба затягнути пояси, зміцнювати оборону, тільки жорсткою економією можна забезпечити розвиток. Люди сказали «ні», і Марка теж змістили, причому – пов'язали і заморили голодом, для науки всім наступним «рятівникам нації». Наступні загравали з народом і сенаторами, але це ситуацію не врятувало. Бардак в країні був ще той. А тут їхнім сусідам доперло, що гріх не половити рибку в цій муті з вигодою для себе. Вони стали нападати і відхоплювати від Риму шматок за шматком. Знову ситуацію взяли в свої руки військові.

Пощастило з полководцем Аецієм, який розігнав сенат і очолив військову диктатуру. Але закони економіки підпорядковувалися військового статуту, і ситуація всередині країни ставала все гірше і гірше. Імперія ще утримувала зовнішні кордони за рахунок патріотизму і самовідданості легіонів. Хоча грошей їм платили все менше. Скоро і легіони видихнули, вирішивши, що з якого дива вони повинні гинути за невдячних співгромадян, і потихеньку стали саботувати. А після прийшли варвари... І нікого в країні не знайшлося, хто міг би дати їм відсіч. Так закінчилася історія вічного міста.

.......................................................................................................

P.S. Це був короткий виклад подій, що призвели до занепаду Римської імперії. Тут немає алюзій на нашу дійсність. Але, пам'ятати історію – необхідно, тому що, як говорив Джордж Сантаяна – «вона повертається, якщо про неї забувають».

І ще одне: «Погано – забувати, ще гірше – не знати її, і ніколи не цікавитись нею».

Сповіщення