укр
/
eng
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою використання cookies — OK

Карпатський Тіндер: агенція Perfect PR разом з МК «Галичина» створили інтерактивний проект – відповідник додатка для знайомств

3 вересня 2021

Щоправда, у Карпатському Тіндері знаходятьне людей, а свій ідеальний «метч» для відпочинку в горах. Проект реалізований спільно з tochka.net.

Карпатський Тіндер схожий на оригінальну версію додатка і візуально, і за своїм принципом роботи, та тільки замість описів людей користувач обирає локації в Карпатах. Тут можна відкрити детальний опис місцевості та позначку на мапі, щоб дізнатися, як туди потрапити.

Крім відомих туристичних локацій, як Синевир або Черемош, Карпатський Тіндер також пропонує «побачення» з найбільшою полониною – Руна, урвищем Пекло чи високогірним озером Несамовите.

«Разом з МК “Галичина” ми вирішили популяризувати мандри Україною та відкривати для користувачів “місця сили”, цікаві локації в Карпатах, – зазначає PR-спеціалістка агенції Perfect PR Ревіде Зіятдінова. – Карпатський Тіндер стане в пригоді як тим, хто ніколи не бував у Карпатах, так і досвідченим мандрівникам, адже обрані локації не є дуже популярними».

Сповіщення