укр
/
eng
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою використання cookies — OK

Агенції публічних комунікацій Perfect PR — 10 років

23 квітня 2021

Агенція Perfect PR відзначає 10-й День народження! 10 років для нашої команди — це постійний ріст і розвиток, клієнти з різних сфер бізнесу і великі репутаційні кампанії. Дякуємо партнерам і клієнтам за довіру та неймовірне натхнення досягати спільних цілей.

За цей час ми пройшли шлях від маленької агенції до потужної команди професіоналів. У нашому кейсі — великі національні та міжнародні проекти. Ми стали агенцією повного циклу — з власною діджитал-командою і креативною продакшн-студією.

Наші 10 років — це понад 70 PR-стратегій, 38 антикризових кампаній та понад 500 медіазаходів. І це — тільки початок!

Своїм досвідом ми ділимося з бізнесом, студентами, професійними спільнотами.

«Створити агенцію — це був виклик у непростих умовах. За цей час ми стали великою командою професіоналів зі стратегічними рішеннями для бізнесу і великими цілями. Наш успіх — це передусім сильна команда, яку драйвлять виклики і завдання будь-якої складності. Ми об’єднали людей, для яких важливі спільні цінності: професійність, інноваційність, гнучкість і довіра. Адже 10 років тому, обираючи назву для агенції, ми задекларували високі стандарти роботи, яких дотримуємося і до яких прагнемо. Ми працюємо з репутацією компаній у різних сферах і важливими соціальними й екологічними проектами, а це вимагає найкращих рішень і підходів», — каже Наталія Улинець, засновник та СЕО агенції Perfect PR.

Рухаємось далі й допомагаємо клієнту бути вагомим.

Сповіщення